Prodlužování řas

Kosmetické studio Beautiful Me

Naše kosmetické studio se specializuje na vaše řasy a nabízí možnost jejich prodlužování i doplňování a to s profesionální péčí a na odborné úrovni. Velký důraz klademe na kvalitu, bezpečnost i hygienu práce.

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy, to je sen každé ženy. Ne každé se však splní. Navíc oko je důležitá část našeho obličeje, která zanechává v člověku silný dojem, proto se každá žena snaží mít své oči atraktivní a co nejvíce přirozené. Velkým pomocníkem může být permanentní prodloužení vašich řas.

Náš salón poskytuje celou řadu služeb v oblasti prodlužování řas a následné péče o řasy. Při každé vaší návštěvě vám poradíme, jaké služby i přípravky jsou vhodné právě pro vás a to s ohledem na vaše osobní přání a potřeby. Poskytneme vám všechny potřebné informace, které usnadní vaše rozhodování, doporučíme vám postupy a metody vhodné právě pro vás.

Ženský pohled dokáže snadno uchvátit, obzvláště když mu dominují svůdně či elegantně vypadající řasy. Vítejte na stránkách našeho salónu, který se zabývá péčí o vaše řasy. Naše služby vyhledávají nejen ženy, které nejsou spokojené se svými řasami, ale i ty, které nebaví každé ráno nanášet řasenku, která stejně řasy neprodlouží, pouze zvýrazní jejich barvu. Dlouhodobým řešením nejsou ani řasy umělé. Je to pouze jednorázová záležitost. Kromě toho jak řasenka tak i umělé řasy mohou způsobit podráždění očí nebo dokonce alergické reakce.

Chcete – li mít výrazné oči, se kterými budete vypadat atraktivní, nechte si je ozdobit dlouhými řasami, které vám profesionálně prodloužíme v našem salónu. Permanentní prodlužování řas si nachází stále více příznivkyň. Tento druh úpravy vaše řasy nejen prodlouží, ale i zahustí a natočí.

Výhody prodlužování řas

Vaše řasy budou mít přirozený efekt po dlouhou dobu. Doplňují se pravidelně v rozmezí šesti až osmi týdnů a to především v závislosti na počtu nasazených řas a kvalitě lepidla. Díky pravidelným návštěvám zůstanou vaše řasy stále krásné.

Prodloužené řasy nabízejí celou řadu výhod – jsou odolné vůči vodě, hypoalergenní, po aplikaci na přírodní řasy, které v žádném případě nezatěžují, jsou vaše řasy delší, s hedvábným leskem. Díky kvalitním lepidlům, která se používají, je spojení pevné a prodloužené řasy zároveň kopírují tvar řas přírodních. Prodloužené řasy výrazně zjemní a omladí váš obličej.

Řasy jsou lesklé a tmavé, proto není potřeba používat řasenku a vy tak šetříte čas při ranním líčení, které můžete zaměřit pouze na oční stíny a linky. Pozor si dejte při odličování - nejsou vhodné přípravky, které obsahují mastnou složku, ta by mohla rozpustit spoje a řasy by více vypadávaly.

Nemusíte se obávat, že by běžné aktivity, jako například sport, mohly ovlivnit jejich pevnost a vzhled.

Prodlužování řas Praha 1
Prodlužování řas Praha 1

Péče o řasy

Nabízíme vytvoření řas, které budou mít přirozený či zcela výrazný vzhled. V naší nabídce naleznete různou délku, zatočení i sílu řas. Samozřejmostí je i pravidelné doplňování. Prodloužené řasy si u nás můžete nechat také odstranit.

Druhy nových řas

Mink syntetické řasy jsou ultra tenké řasy určené pro nalepování technikou řasa na řasu. Objemové hedvábné(3D-6D) prodlužování spočívá v aplikaci tří až šesti speciálních ultra tenkých a extra lehkých řas na jednu přírodní řasu. Díky této aplikaci je zajištěn maximální objem. Tato metoda uspokojí i nejnáročnější klientky. Vytváří nepředstavitelný objem i u velmi řídkých přírodních řas. Vzhledem k flexibilnějšímu spoji, který zajišťuje speciální adhezivum, toto objemové prodloužení vydrží mnohem delší dobu, než klasické řasy.

Korekce řas

Každá řasa má nějaký životní cyklus, kromě toho se i vaše vlastní řasy obnovují a prodloužené řasy tak, s vašimi řasami přirozenými, vypadávají. Proto je potřeba pravidelně řasy zkontrolovat a doplnit. Díky tomu zajistíte dokonalý vzhled na dlouhou dobu.

Beautiful-Me®

 

Na poříčí 1041/12
Palác YMCA

 

 

Prodlužování řas Praha 1

© Beautiful-Me® - Kosmetické studio Praha

Vytvořil Miroslav Baka