Modelování nehtů

Kosmetické studio Beautiful Me

Náš salón se specializuje na služby spojené s modeláží nehtů, díky čemuž můžeme svým zákazníkům nabídnout kvalitní služby na profesionální úrovni. V nabídce našich služeb naleznete nejen modeláž nehtů, ale i doplnění gelu či odstranění gelových nehtů.

Každá žena chce být krásná a proto pečlivě dbá na svoji vizáž. Tu jí pomáhají dotvářet i krásné a upravené nehty. Ale ne vždy je na jejich úpravu čas. Proto je vhodné zavítat do salónu, v němž jsou profesionálové, kteří se o nehty postarají. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili příjemně a abychom jim poskytly kvalitní služby na profesionální úrovni. V naší nabídce naleznete celou řadu možností, jak nechat své nehty upravit. Pro jejich úpravu používáme pouze kvalitní a ověřené prostředky.

V nabídce našich služeb naleznete nejen modeláž nehtů, ale i doplnění gelu či odstranění gelových nehtů. Poskytneme vám i kvalitní manikúru a to jak pro dámy, tak i pro pány. Velkou oblibu si získává i manikúra P-shine, která vašim nehtům poskytne přirozenou krásu. Při naší práci používáme kvalitní a profesionální přípravky, které zajistí pro vaše ruce bezchybnou a dlouhodobou péči.

Gelové nehty

Samozřejmostí jsou gelové nehty nové či French. Nabízíme také potažení přírodních nehtů gelem či gelem barevným. Gelové nehty lze aplikovat na na jakýkoli tvar i velikost nehtů, tvoří se nanášením vrstvy gelu na přírodní nehet. Pro tvrdnutí gelu se používá UV lampa s ultrafialovým světlem. Gelové nehty mají velice přirozený vzhled, jsou však pevnější, než nehty přírodní. Nehty můžeme také doplnit nebo gelové nehty odstranit a nanést výživu. Četnost doplňování je individuální, především záleží na rychlosti růstu nehtů.

Gel - lak

Pokud patříte mezi ty ženy, které dávají přednost přírodním nehtům, ale chcete aby byly upravené po dlouhou dobu a bez nutnosti častějšího lakování klasickými laky, které vydrží jen velmi krátkou dobu, je pro vás gel – lak ideální volba. Mezi přednosti gel – laků patří především dlouhá životnost (3 – 4 týdny), není potřeba je doplňovat a nehty působí přirozeným vzhledem. Tato metoda lakování přesně kopíruje váš nehet. V nabídce je i celá barevná škála a různé odstíny.

Manikúra

V nabídce našeho salónu naleznete klasickou manikúru pro dámy i pány, jejíž součástí je dezinfekce, lázeň, ošetření kůžiček, úprava nehtů a nanesení oleje. Chcete -li zároveň s manikúrou využít i lakování a masáž rukou, využijte SPA manikúru. Velice oblíbená je i japonská manikúra P-Shine, kterou náš salón také nabízí. Tento druh manikúry se zaměřuje především na speciální péči o nehty přírodní. Nabízí celou řadu výhod. Patří mezi ně dlouhodobé účinky, vysoký lesk ošetřených nehtů a nenáročná údržba. Nanášecí hmota je směsí včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, panthenolu, vitamínů A, H, E a provitamínu B5 a bentonitu. Díky manikúře P-shine budou vaše nehty pevné a pružné. Je vhodná jako prevence při lámavých a křehkých nehtech.

IBX Systém

Patentovaný dvousložkový produkt určený pro zpevnění a zdravý růst nehtu. Tento jedinečný dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou novinkou na trhu.

Je vyvinutý speciálně pro ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i u mužů. Zajišťuje správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, akrylovou a nehtovou modeláři). Používá se k léčbě poškozených, slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu. Vyrovnává nerovnosti a praskliny nehtu, čímž se nehet stává hladkým. Je vhodný i k obnově okusovaných nehtů. Podporuje správný růst nehtu.

Modeláž nehtů Praha 1
Modeláž nehtů Praha 1
IBX systém

Proč právě uměle modelované nehty?

Výhody modeláže v salónu

Péči vám poskytují odborníci na profesionální úrovni. Nemusíte si obstarávat potřebný materiál a pečovat o nehty v domácích podmínkách. Salón disponuje celou řadou speciálních pomůcek potřebných k péči o vaše nehty. V nabídce salónu naleznete i různé druhy zdobení, které můžete na své nehty využít. Naše profesionální pracovnice budou hýčkat vaše ruce.

Proč uměle modelované nehty

Vydrží pěkné po dlouhou dobu. Nehty lze snadno upravovat do požadovaného vzhledu i délky. Modelovací hmota má delší trvanlivost, než lak na přírodních nehtech. Nehty lze zdobit různými technikami. Výhodou je, že nehty se dají postupně prodlužovat, jsou pevnější i odolnější, než nehty přírodní. Ruka působí elegantním dojmem, neboť nehty jsou stále upravené a navíc nepotřebují žádnou speciální péči. Pokud máte na nehtech nějaké drobné nesrovnalosti v podobě hrbolků, modeláž je dokonale zakryje.

Beautiful-Me®

 

Na poříčí 1041/12
Palác YMCA

 

 

Prodlužování řas Praha 1

© Beautiful-Me® - Kosmetické studio Praha

Vytvořil Miroslav Baka